Ana Sayfa  
  Hakkımızda  
  Ürünler  
  Gübreleme  
  İletişim  


     
   
 
 
     
   
   
     
   
     
     
     
   
     
  Powered By;
www.destech.com.tr
 


HAKKIMIZDA

ADM Tarım Sanayi ve Ticaret A.Ş., 24.08.2006 yılında Antalya'da kuruldu. 1997 yılında kurulan ve yaklaşık onbeş yıldır sektörün içerisinde yer alan Antdem Tarım Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., nin devamı olarak kurulan şirket, idari yapılanmasında hiçbir değişikliğe gitmeden mevcut altyapısını ve finansal gücünü artırmış ve hedeflerini büyütmüştür.

Bu doğrultuda, satış ve pazarlama ağını daha da güçlendiren şirketimiz, girdiği bu yeniden yapılanma sürecinde daha değerli hizmetler verebilecek potansiyele ulaşmıştır.
Antdem Tarım Sanayi ve Ticaret Ltd. Sti., nin ilk kurulduğu günden bu yana dürüstlük, etik, saygı, çevreye duyarlılık ve ticari ahlak ilkelerini benimseyen yapımızla yeni çatımız altında da üstün kaliteli hizmetler vermeye devam edeceğiz.

MİSYON VE VİZYON TANIMIMIZ

Misyonumuz;
Müşterilerinin ve iş ortaklarının en çok güvendiği, birinci sırada tercih ettiği ve saygı duyduğu bir tarım şirketi olmak

Vizyonumuz;
Tarım sektöründe yenilikçi ve çağdaş hizmet anlayışıyla, pazar kurallarını belirleyen lider şirket olmak

DEĞERLERİMİZ

ADM Tarım Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak değerlerimiz;

Dürüstlük
Saygı ve sevgi
Güvenirlilik ve süreklilik
Müşteri memnuniyeti
Etik değerlere bağlılık
Takım çalışması
Kalite Sorumluluk
Yenilikçilik
Esneklik
Şeffaflık

HİZMETLERİMİZ

ADM Tarım Sanayi ve Ticaret A.Ş., kaliteli ithal tarımsal girdilerin Türkiye pazarında satış ve pazarlama hizmetlerinin verilmesi ve özel gübreler konularında uzmanlaşmıştır.
Sağlıklı bir hizmet sistemi için gerekli olan iletişim, satış ve teknik destek ağlarını tamamlamış olan şirketimiz Antalya, Serik, Kumluca ve Fethiye bölgeleri başta olmak üzere ülke genelinde hizmet vermektedir.
Uzman teknik deneyimleri ve yıllara dayanan tecrübeleri ile personelimize her istediğiniz an ulaşabilmeniz mümkündür.